آغاز احداث فاز دوم احداث بیمارستان ملکشاهی

آغاز احداث فاز دوم احداث بیمارستان ملکشاهی

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: احداث فاز دوم بیمارستان شهرستان ملکشاهی به مناقصه رفته و بزودی عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز ایلام؛جاسم محمدی با اشاره به برآورد هزینه اجرای فاز دوم این درمانگاه افزود: ۳۵۰ میلیارد آغاز احداث فاز دوم احداث بیمارستان ملکشاهی ریال برای فاز اول درمانگاه شهرستان ملکشاهی هزینه شده است.

وی اظهار کرد: برنده مناقصه درمانگاه شهرستان ملکشاهی مشخص شده و فاز دوم آن نیز بزودی آغاز می‌شود.

دکتر محمدی گفت: همچنین از سوی نهاد آبادانی بنیاد علوی مستقر در شهرستان ملکشاهی قول مساعد برای کمک‌های خیرخواهانه جهت تکمیل این درمانگاه داده شده است.

رئیس مجمع نمایندگان استان ایلام در مجلس شورای اسلامی نیز در این خصوص گفت: بنیاد مستضعفان موافقت کرده است ۴۵۰ میلیارد ریال برای احداث بیمارستان شهرستان ملکشاهی تخصیص دهد.

علی اکبر بسطامی اظهار داشت:با اشاره به مطالبه دیرینه مردم شهرستان ملکشاهی مبنی بر بهره‌مندی از زیرساخت‌های درمانی مناسب، افزود: توسعه زیرساخت‌های بهداشت و درمان در هر منطقه‌ای با توجه به اینکه با سلامت مردم در ارتباط است از اهمیت بالایی برخوردار بوده و با احداث این بیمارستان یکی از دغدغه‌های مردم شهرستان بر طرف خواهد شد.

بیمارستان ۶۴ تختخوابی شهرستان ملکشاهی یکی از پروژه‌هایی است که با گذشت بیش از هشت سال از کلنگ‌زنی آن تاکنون به بهره‌برداری نرسیده‌است.

شهرستان ملکشاهی بر اساس آخرین سرشماری سال ۹۵ بیش از ۲۱ هزار نفر جمعیت دارد.فاز دوم احداث بیمارستان ملکشاهی بزودی آغاز می شود - ایرنا

فاز دوم احداث بیمارستان ملکشاهی بزودی آغاز می شود - ایرنا

بنیاد مستضعفان ۴۵۰ میلیارد ریال برای احداث بیمارستان ملکشاهی ...

بنیاد مستضعفان ۴۵۰ میلیارد ریال برای احداث بیمارستان ملکشاهی ...
فاز دوم احداث بیمارستان ملکشاهی بزودی آغاز می شود - ایرنا

آخرین اخبار
منبع خبر : iribnews.ir